Hvide Sande Sluseanlæg

Dit grote sluizencomplex bestaat uit 2 sluizen, de grote afwateringssluis en de kamersluis met de klapbrug en het grote blauwe gebouw - Blåtårn. In Blåtårn is de havenadministratie gevestigd. De sluizen werden gebouwd in 1928-1931 en hebben er voor gezorgd dat Hvide Sande zich verder kon ontwikkelen en dat schepen de haven kunnen aanlopen. De afwateringssluis controleert de waterstand en het zoutgehalte in het fjord, terwijl de kamersluis de scheepvaart een handje helpt op hun reis tussen de zee en het fjord - in het bijzonder visboten maar ook kleinere vrachtschepen. Jaarlijks passeren er ca. 2500 schepen het 16,5 m brede sluizencomplex van Hvide Sande. Het is een belevenis op zich om te zien hoe de brug open gaat en de schepen de sluizen passeren.
 
Hvide Sande Sluseanlæg
Hvide Sande Sluseanlæg
Hvide Sande Havn
6960 Hvide Sande
Tlf:


Copyright © 2003-2012 Sol og Strand Feriehusudlejning A/S

Stuur aan een vriend
Periode Klik for at bruge kalenderen Aantal gasten Zoek geavanceerd

  Reset  
Nieuwsbrief
Meldt u zich aan bij onze e-mail nieuwsbrief en geniet u van online-voordelen vóór alle anderen.

Bornholm Djursland en Mols Funen West Jutland Het Limfjord Lolland, Falster en Mön Noordwest Jutland Noordoost Jutland Sealand Zuidoost Jutland

Geef ons uw feedback

Vond u de gewenste informatie of ontbrak er nog iets? Uw feedback is belangrijk voor ons - we gebruiken deze om u een nog betere vakantie te bezorgen.
Wilt u een antwoord ontvangen op uw feedback?
Ja, per e-mail
Nee