Strandingsmuseum St. George

Strandingsmuseet St. George heeft zijn naam te danken aan het Engelse oorlogsschip Sct. George, dat samen met het schip Defence verging in 1811. De hoofdattractie van het museum zijn de duizenden duikvondsten afkomstig uit het wrak van Sct. George. Maar ook andere schipbreuken kun je hier zien in de vorm van foto's, modellen en strandvondsten e.d. Bekijk bijvoorbeeld de tentoonstelling over de berging van de onderzeeboot U-59, welke gevonden werd in 2002. Het museum organiseert regelmatig wisselende tentoonstellingen en diverse arrangementen.
 
Strandingsmuseum St. George
Strandingsmuseum St. George
Vesterhavsgade 1E
Thorsminde
6990 Ulfborg
Tlf: 97497366
www.strandingsmuseum.dk

Copyright © 2003-2012 Sol og Strand Feriehusudlejning A/S

Stuur aan een vriend
Periode Klik for at bruge kalenderen Aantal gasten Zoek geavanceerd

  Reset  
Nieuwsbrief
Meldt u zich aan bij onze e-mail nieuwsbrief en geniet u van online-voordelen vóór alle anderen.

Bornholm Djursland en Mols Funen West Jutland Het Limfjord Lolland, Falster en Mön Noordwest Jutland Noordoost Jutland Sealand Zuidoost Jutland

Geef ons uw feedback

Vond u de gewenste informatie of ontbrak er nog iets? Uw feedback is belangrijk voor ons - we gebruiken deze om u een nog betere vakantie te bezorgen.
Wilt u een antwoord ontvangen op uw feedback?
Ja, per e-mail
Nee