Lyngmose Put & Take

In deze voormalige groeve, gelegen in een natuurschone omgeving, ligt het vismeer Lyngmose. Een visvignet koop je via de zelfbedieningsautomaat en de vissen bijten hier goed. Hier kun je echt testen of je goed kunt vissen, het meer is namelijk in het midden ca. 10 m diep. Ter plaatse is een toilet en er staan tafels en banken opgesteld. Het vismeer is het gehele jaar door toegankelijk van 07.00 uur tot zonsondergang.
 
Lyngmose Put & Take
Kapellanvej
4943 Torrig L
Tlf: 54937410


Copyright © 2003-2012 Sol og Strand Feriehusudlejning A/S

Stuur aan een vriend
Periode Klik for at bruge kalenderen Aantal gasten Zoek geavanceerd

  Reset  
Nieuwsbrief
Meldt u zich aan bij onze e-mail nieuwsbrief en geniet u van online-voordelen vóór alle anderen.

Bornholm Djursland en Mols Funen West Jutland Het Limfjord Lolland, Falster en Mön Noordwest Jutland Noordoost Jutland Sealand Zuidoost Jutland

Geef ons uw feedback

Vond u de gewenste informatie of ontbrak er nog iets? Uw feedback is belangrijk voor ons - we gebruiken deze om u een nog betere vakantie te bezorgen.
Wilt u een antwoord ontvangen op uw feedback?
Ja, per e-mail
Nee